Schilderworkshop Ouder & Kind | Schilder als Corneille
wo 30 jul
|Schilderworkshop / € 15.00
Veel schilders laten zich inspireren door mens en dier, zo ook Corneille. Veel van zijn schilderijen laten dan ook vrouw, kat en vogel zien. In deze workshop geschikt voor kinderen en volwassenen schilder je ook een vrolijke Corneille, natuurlijk geef jij er je eigen twist aan.


Tijd en locatie
30 jul 2025, 10:00 – 12:00
Schilderworkshop / € 15.00, Westerweg 28, 3253 LX Ouddorp, Nederland
Over het evenement
Corneille werd geboren op 3 juli 1922 in het Belgische Luik, als kind van Nederlandse ouders. Vanaf 1960 viel hij terug op figuratieve kunst, waarbij vrouwen, vogels, bloemen tot zijn artistieke thema’s behoorde. Zelf beweerde hij dat schilderen geen hobby of werk is, maar eerder een roeping. Hij overleed op 5 september 2010. Corneille werd begraven op de begraafplaats in Auvers-sur-Oise, waar in 1890 ook Vincent van Gogh werd begraven.
In deze workshop geschikt voor kinderen en volwassenen schilder je ook een vrolijke Corneille En natuurlijk geef jij er je eigen twist aan. Deze workshop is geschikt voor kinderen en volwassenen.
Je werkt zelfstandig aan je eigen kunstwerk. Cristina loopt rond en geeft aanwijzingen en helpt je waar nodig is.
Cristina Vaudo heeft haar atelier in Brielle en exposeert regelmatig met haar olieverfschilderijen.
Tickets
Schilderworkshop Ouder & Kind
€ 15,00
Totaal
€ 0,00